image/svg+xml

Eran biuro projektowe

O nas

Wybierz prawdziwych profesjonalistów!

Projektant instalacji sanitarnych – Śląsk.

Wyobrażasz to sobie? Możesz płacić nawet do połowy mniej za ogrzewanie. Bez przykręcania kurków czy siedzenia pod kocem. Po prostu grzejesz i oszczędzasz! Nasi Klienci już się o tym przekonali. Wystarczyła jedna decyzja, która pozwoliła im znacząco zmniejszyć koszty ogrzewania. Za ciepło płacą rocznie nawet o 40% mniej. W ten sposób możesz oszczędzać i Ty. Martwisz się pozwoleniem na wykonanie instalacji? Niepotrzebnie.
Z nami masz gwarancję jego uzyskania.

Projekty sanitarne. Ciepło, w którym rosną oszczędności.

Czy to możliwe, że płacę tak dużo za ogrzewanie? Sąsiad płaci jedną trzecią. Albo nawet połowę tego, co ja!
Czy nie zdarzyło Ci się tak pomyśleć? Ogrzewanie to w końcu jeden z najdroższych aspektów eksploatacji domu. Nic dziwnego, że gdy nadchodzi sezon grzewczy, wielu łapie się za kieszeń. Tymczasem każdy pragnąłby tego, by, minimalizując koszta, dostarczyć jak najwięcej ciepła. Sobie, rodzinie, pracownikom bądź klientom swojej firmy.
Roczny koszt ogrzewania tradycyjnym kotłem na gaz standardowego domu o powierzchni 100 m² wynosi około 400 zł. Miesięcznie! Ponieważ mówimy o rocznej kwocie w wysokości około 5000 zł.
Większość domów jednorodzinnych liczy sobie dwa razy większą powierzchnię. Koszty ogrzewania wzrastają proporcjonalnie do niej.
Jeszcze więcej kosztują instalacje wodna i elektryczna. Wyobraź sobie natomiast kolosalne kwoty w przypadku całodobowych placówek, biur, galerii handlowych czy hal produkcyjnych. Ile rocznie ucieka z nich ciepła i pieniędzy?

Projekty sanitarne.

Ogrzewanie, gaz i woda mogą być tańsze

Te kwoty mogą być znacznie niższe. Sekret tkwi w starannym projekcie. Jego sporządzenie pozwala na dostosowanie instalacji grzewczej do potrzeb każdego budynku. My wykonywaniem takich projektów zajmujemy się już od ponad dwóch dekad. I możemy Ci pomóc.
Koszty eksploatacji domu nie obejmują tylko ogrzewania. Staranny projekt instalacji sanitarnej pozwala znacznie zmniejszyć koszty zużycia wody i gazu. To inwestycja, która się opłaca. Ponieważ rocznie oszczędzasz nawet kilkaset złotych na wodzie, a koszt zużycia gazu zmniejsza się o 20-30%. Pomyśl, ile z tej kwoty można przeznaczyć na inwestycje. W dom, w firmę, w urlop czy w edukację.
Szukasz profesjonalnej instalacji sanitarnej? My dajemy Ci gwarancję uzyskania pozwolenia oraz profesjonalny projekt, dzięki któremu zobaczysz wyraźną różnicę na rachunku za wodę, gaz czy prąd.

Projekty sanitarne Śląsk. Dla domów, mieszkań i firm
Eran – projekty sanitarne to firma z rodzinną tradycją. Już od ponad 20 lat pozwalamy cieszyć się ciepłem i oszczędnościami naszym Klientom. Zaufali nam tacy giganci jak: Audi, Biedronka, BP, Carrefour, Ford, Intermarche, Kaufland, KFC, Lidl, Netto, Orlen, Pizza Hut, Subway. Tworzone przez nas projekty sanitarne – instalacje gazowe, przeciwpożarowe czy projekty ogrzewania – uwzględniają indywidualne potrzeby.

Dzięki temu:
 • zapewniają maksymalną wydajność,
 • minimalizują koszty eksploatacji,
 • gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Chcesz patrzeć z dumą na każdy rachunek za wodę i gaz? Oferujemy Ci tradycyjne i nowatorskie rozwiązania, które na to pozwolą. Wybierając naszą ofertę będziesz pewny uzyskania pozwolenia na to, by wykonać:

 • projekty C.O. (ogrzewanie centralne)
 • instalacje wodno-kanalizacyjne
 • instalacje przeciwpożarowe
 • instalacje gazowe
 • instalacji elektryczne
 • węzły cieplne
 • wentylacje i klimatyzacje
 • przyłącza

Projekty sanitarne,
Twoja sieć korzyści.

Kompleksowa usługa podparta doświadczeniem i rzetelnością obejmuje także:

 • dokumentację budowlaną,
 • dokumentację wykonawczą,
 • całościową obsługę architektoniczną,
 • wykonanie Certyfikatów Energetycznych.

Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do zakładki OFERTA. Znajdziesz tam kompleksowe informacje dotyczące oferowanych przez nas usług. Dołącz do grona ponad 750 zadowolonych Klientów! Oferujemy Ci doświadczenie. Projekty sanitarne Eran to już:

 • ponad milion m² ogrzanej kubatury,
 • ponad 35 km zaprojektowanych sieci wodno-kanalizacyjnych,
 • setki projektów przyłączy oraz instalacji gazowych,
 • ponad 350 ogrzanych domów
 • dziesiątki projektów dostarczających ciepło szkołom, marketom, sklepom

Więcej o firmach, z którymi współpracowaliśmy oraz naszych projektach dowiedz się w dziale REFERENCJE.

Kontakt
zainteresowany? Napisz do nas!

Biuro Projektowo – Usługowe ERAN Marcin Raniowski

Biuro projektowe

Wiejska 61a

Łany Wielkie, 44-153

marcin@eran.com.pl

https://www.eran.com.pl

telefon : 510626830

Adres pracowni:
ul. Wincentego Pola 27  lokal 2-08
44-100 Gliwice
Tel.: 510626830

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Wiadomość *

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwosci ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Projektowo - Usługowe ERAN Marcin Raniowski z siedziba w Łanach Wielkich przy ul. Wiejskiej 61a.
Top