Oferta

Sprawdź nasze możliwości :

 

Projekt instalacji CO


  projekty ogrzewania

Cieplej i taniej!

Ciepły dom to podstawa szczęśliwej egzystencji. I mowa oczywiście nie tylko o cieple w sensie duchowym, ale też tym prawdziwym, rzeczywistym. Kiedy za oknem robi się zimno, gdy zbliża się jesień i zima, poprawna instalacja grzewcza zapewnia w pomieszczeniach odpowiednią temperaturę, by wszyscy czuli się dobrze.

Brak wykonania profesjonalnego projektu ogrzewania może narazić nas niepotrzebne koszty, szczególnie w przypadku złego dobrania elementów systemu ogrzewania. Przykładowo grzejnik o nieodpowiednio dobranej mocy wiążę się z dodatkowymi kosztami. Przepłacimy gdy kupimy sprzęt „mocniejszy” niż potrzebujemy, dodatkowo istnieje ryzyko, że w instalacji będzie krążyć niepotrzebnie większa ilość wody. Przy zbyt małej mocy zakupionego grzejnika, musimy podnosić temperaturę wody grzewczej, co z kolei będzie wiązało się z większymi rachunkami za ogrzewanie, jak i również spadkiem sprawności kotła. Nieodpowiednie dobranie rur (tworzywo, średnica itp.) może stworzyć kłopot z „hałaśliwą” instalacją grzewczą. Problemem może być również zastosowanie niewłaściwej pompy cyrkulacyjnej czy też złe dobranie i zainstalowanie automatyki sterującej pracą kotła.

Projekt CO musi zostać wykonany przez profesjonalistów – tylko w takim wypadku można mieć gwarancję, że każdy element będzie idealnie dopasowany, a całość bezpieczna i skuteczna. W naszej firmie pracują specjaliści – doświadczeni w tworzeniu dokumentacji projektowej. Zaufaj nam, a Twój dom będzie z pewnością wyjątkowo ciepły i przytulny!

Tylko profesjonalnie zaprojektowana instalacja centralnego ogrzewania jest w stanie zapewnić w mieszkaniach i pomieszczeniach użytkowych pożądaną temperaturę. Prawidłowe ustalenie współczynnika straty ciepła w danym budynku pozwala na stworzenie skutecznej instalacji grzewczej. Równomiernie rozkładającej i utrzymującej ciepło. Dając większy komfort jednocześnie obniża ona koszty eksploatacji.
 

Projekt CO i projekty ogrzewania

Naszym klientom proponujemy wykonanie projektu nowych i modernizowanych istniejących instalacji C.O. oraz regulację i modernizację istniejących.
Dokumentację wykonujemy dla:
  • niskotemperaturowego ogrzewania płaszczyznowego, ogrzewania podłogowego oraz ściennego
  • ogrzewania powietrznego,
  • tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego,
  • projekty ogrzewania powietrznego,
  • projekty regulacji istniejących instalacji,
  • projekty centralnego ogrzewania (projekty co) w oparciu o kotły gazowe i stałopalne
  • projekty instalacji grzewczych z wykorzystaniem kominków, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła
Zapraszamy: u nas wykonasz projekty co i projekty ogrzewania.

projekt ogrzewania gliwice