Oferta

Sprawdź nasze możliwości :

 

Projekty klimatyzacja


  projekt klimatyzacji Eran


Projekty klimatyzacji Śląsk

 

Wiesz, czym oddychasz? Możesz jednym ruchem palca zapewnić sobie czyste powietrze w domu oraz w pracy. Zdrowe płuca, spokojny sen i lepsze samopoczucie dosłownie wiszą w powietrzu.

 

Projekty klimatyzacji Eran. Komfort przez cały rok


 

         Optymalna temperatura w domu i w pracy o każdej porze roku. Myślisz, że to luksus? Skądże.  Klimatyzacja stała się standardem w biurowcach i hotelach, na salach bankietowych czy w centrach sportowych. Coraz więcej osób decyduje się wyposażyć w nią mieszkanie lub dom. I nic dziwnego. Przynosi największą ulgę w walce z upałami. Pomaga też w utrzymaniu temperatury i poziomu wilgoci w pomieszczeniach na optymalnym poziomie. A wszystko to za pstryknięciem... przycisku.
        Na takie udogodnienie pozwala rzetelnie opracowany projekt klimatyzacji. Najlepiej, gdy sporządza się go we współpracy z architektem. W ten sposób unikasz sytuacji nieprawidłowego działania instalacji czy kosztów nieadekwatnych do jej funkcjonalności. Dlatego, jeżeli potrzebny Ci projekt klimatyzacji do domu lub firmy, postaw na fachowców.
       Obecnie, dzięki zaawansowanej technice symulacji komputerowej, współpraca na linii architekt-projektant może przebiegać sprawnie, dając pożądane rezultaty. Przeniesienie na trójwymiarową przestrzeń pozwala dokonać szybkich, precyzyjnych obliczeń i odpowiednio dobrać elementy instalacyjne. Możliwe jest sprawdzenie funkcjonowania układu w praktyce. Dzięki temu w wygodny sposób się najkorzystniejsze rozwiązania, unikając błędów.

Projekty klimatyzacji. Zyskują wszyscy
 

        Jeden z naszych Klientów stwierdził kiedyś: Mam klimatyzację w firmie, ale latem pracownicy narzekają, że chodzą przeziębieni. Szczególnie Ci siedzący przy nawiewie. Oczywiście znacznie gorzej siedziałoby im się w dusznym biurze. Mam jednak problem, bo co poniektóre osoby przeziębiają sie latem i idą na zwolnienie.
        Klient szybko przekonał się, że problem tkwił w złym projekcie instalacji. Był zaskoczony, gdy dowiedział się od nas, co można zmienić, by nie dochodziło do sytuacji takich, jak opisana przez niego. To jednak nie wszystko. Zdradził nam, że poprawa komfortu w pomieszczeniach zwiększyła wydajność pracowników. Natomiast znacząco spadła liczba zwolnień lekarskich. Wszyscy zyskali podwójnie.

Projekty klimatyzacji Eran Śląsk. Co dostajesz?

 

       Chcesz, by Tobie i osobom zatrudnionym w Twojej firmie pracowało się lepiej? By wszyscy byli bardziej wydajni, skoncentrowani i zadowoleni? By Twoja rodzina cieszyła się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem? Powierz nam wykonanie projektu klimatyzacji dostosowanej do Twoich potrzeb. Z korzyścią dla zdrowia i portfela.
Klimatyzacja wykonana według naszego projektu to:
  • komfort pracy i odpoczynku
  • ochrona przed bakteriami i wirusami,
  • ochrona przed kurzem i roztoczami,
  • lepsza koncentracja i produktywność
  • korzystne warunki dla alergików,
  • oszczędność energii oraz pieniędzy,
  • utrzymanie optymalnej temperatury pomieszczenia,
  • ochrona środowiska dzięki projektowaniu jednostek na czynniku R32
  • wygodny system sterowania za pomocą: pilota, telefonu i WiFi
Chcesz mieć ją u siebie? Zapraszamy do kontaktu! Biuro projektowe Katowice