Oferta

Sprawdź nasze możliwości :

 

Projekt wentylacji


  projekt wentylacji

Projekt wentylacji 

Oszczędzasz pieniądze i zdrowie. Sposób na to wisi w powietrzu. I to dosłownie. Dowiedz się, co daje profesjonalny projekt wentylacji.

Projekt wentylacji. Twój problem wisi w powietrzu?

        Dostrzegasz, że w pracy towarzyszą Ci ospałość i problemy z koncentracją? Spadła Twoja produktywność? Może to samo widzisz u swoich pracowników? Nic dziwnego, jeżeli co najmniej 8 godzin spędzasz w biurze. Dolicz do tego przebywanie w domu, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Nietrudno wówczas o niedotlenienie organizmu. I to z niego zazwyczaj wynikają wspomniane wcześniej problemy.
         Jeżeli jesteś skazany na przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, musisz zadbać o to, by była w nich odpowiednia cyrkulacja powietrza. Z pewnością wiesz, jak ważną odgrywa rolę w codziennym funkcjonowaniu. Jednak na ile o nią dbasz? Porównaj sobie, jak czujesz się na łonie natury, a jak w zatłoczonym pokoju. Gdzie łatwiej Ci się zrelaksować i skoncentrować?
          Brak odpowiedniej wentylacji to zagrożenie rozwoju pleśni i grzybów. Jeżeli nie chcesz inwestować w remont, pomyśl o dobrym przepływie powietrza w pomieszczeniach. Szczególnie, że obecność grzybów negatywnie wpływa nie tylko na stan budynku, lecz również Twojego zdrowia.
 

Projekt wentylacji. Radość z każdym oddechem

       Nawet w czterech ścianach możesz oddychać pełną piersią. Nie potrzebujesz żadnych szkoleń, kursów ani dodatkowego doświadczenia. Tak naprawdę rozwiązanie problemu wisi w powietrzu.
      Fachowy projekt wentylacji zapewnia optymalny przepływ tlenu w pomieszczeniach biurowych i w budynkach mieszkalnych. To warunki, w których mózg otrzymuje wystarczającą ilość tlenu. Wzrasta koncentracja i produktywność. To znaczy, że pomysły wpadają Ci do głowy szybciej, łatwiej Ci się skoncentrować i pracujesz na pełnych obrotach. Ponieważ zawsze czujesz się dobrze tam, gdzie przebywasz.
         Wiemy jak sprawić, by tak było. I wiemy, że zawsze wybierasz mądrze. Dlatego zdecyduj się na projekt wentylacji Eran. Oprócz profesjonalnej wiedzy, gwarantujemy Ci bezpieczeństwo. Poprawią się warunki w Twoim miejscu pracy. Będziesz lepiej się czuć w domu.
 

Szyte na miarę projekty wentylacji - Katowice

        Z niewątpliwie korzystnych – zarówno dla zdrowia, jak i dla kieszeni – rozwiązań dostępnych w firmie Eran można skorzystać w wielu lokalizacjach. Profesjonalne projekty wentylacji możemy zamówić nie tylko dla obiektu, którego lokalizacją są Gliwice czy  Katowice,  ale także dla innych śląskich miast. Nasze ogromne, zdobywane na przestrzeni dziesięcioleci doświadczenie pozwala dobrać najbardziej optymalne rozwiązania do konkretnych warunków i okoliczności. Warto pamiętać, że wykonaliśmy już dziesiątki realizacji tego typu – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.
 

Projekt wentylacji. Co dostajesz?

        Nasze projekty wentylacji gwarantują optymalizację systemu w taki sposób, by tworzył jak najmniejsze koszta oraz współpracował z instalacją ogrzewania. Błędnie wykonane projekty przyczyniają się do generowania kosztów przekraczających standardowe o kilka lub kilkanaście procent. Z nami nie tracisz, ponieważ, tworząc projekt wentylacji, uwzględniamy Twoje potrzeby oraz sugestie.
Naszym Klientom zapewniamy ponad 20-letnie doświadczenie, doradztwo i dostosowanie każdego projektu do indywidualnych potrzeb. W ofercie firmy Eran znajdziesz:
  • precyzyjne wymiarowanie przewodów powietrznych,
  • opracowanie koncepcji rozdziału powietrza,
  • bezbłędne obliczenie ilość powietrza wentylacyjnego.
W zakresie projektowania wentylacji i klimatyzacji realizujemy:
  • projekty wentylacji garaży podziemnych z odciągami spalin,
  • projekty wentylacji grawitacyjnej,
  • projekty wentylacji hybrydowej,
  • projekty wentylacji mechanicznej,
  • projekty wentylacji nawiewno-wywiewnej,
  • projekty wentylacji oddymiającej,
  • projekty wentylacji z odzyskiem ciepła (recyrkulacja, rekuperacja, centrale wentylacyjne).
Jeżeli jak najszybciej chcesz poprawić komfort życia w pracy lub w domu, zależy Ci na zdrowiu oraz lepszej wydajności, skontaktuj się z nami!

Sprawdź też Projekty co